google-site-verification: google32ba65322f3917ae.html
 

HIZMETLER

Sektör Öncüsü Sağlık Hizmetleri

WhatsApp Image 2021-11-01 at 16.29.28 (3).jpeg

ACİL AMBULANS HİZMETİ

Ani gelişen hastalık veya yaralanma gibi acil durumlarda, ihtiyaç duyulan acil sağlık hizmeti ve ambulans desteği özel Ambulans Servisi tarafından sağlanmaktadır.

Ambulans ekibi hastaya ulaştığı zaman ekip tarafından yapılan ilk muayene sonucunda hastanın yerinde tedavisi mümkünse yapılır. Hastanın ileri tetkik ve tedavisi için hastaneye transfer edilmesi gerekiyor ise, hastanın en uygun sağlık kuruluşuna nakli ve söz konusu kurumun sağlık personeline teslim edilmesi ile Acil Ambulans hizmeti tamamlanmış olur.

HASTA NAKİL HİZMETİ

HASTA NAKİL HİZMETİ: Muayene, Laboratuvar tetkiki, rapor yenileme veya yazdırma, diyaliz, Tomografi veya MR çekimi vb. acil olmayan tıbbi ihtiyaçlar için bireylerin evinden, sağlık ekibi desteği ile ambulansa alınarak gitmek istedikleri sağlık kuruluşuna; mesafe gözetmeksizin, nakil hizmetidir.

20161255946937474131583.jpg
Untitled_edited.jpg

SPOR MÜSABAKASI ORGANİZASYON AMBULANS

Spor müsabakalarında şiddet ve düzensizliğin önlenmesine dair kanunun uygulanmasına ilişkin yönetmelik madde 9 e bendi gereği; tüm spor kulüpleri müsabaka alanında uluslararası federasyonların kriterleri doğrultusunda, yeterli sayıda sağlık elemanı, ambulans, itfaiye araç ve gereçleri bulundurmak ile yükümlüdür. Firmamız, sınırlı sayıda seyircinin bulunduğu amatör müsabakalardan derbilere kadar her spor branşına sağlık hizmetleri verebilmektedir.

Ambulans ekiplerimiz ile seyirci sağlık güvenliği sağlanmakta ve acil durumlarda en yakın sağlık kuruluşuna nakil hizmeti sağlanmaktadır. Kulüplerin talep etmesi halinde saha hekimliği veya sağlık ekibi hizmetleri de verilebilmektedir. Saha ekipleri ilk yardım çantası ve uygun medikal ekipman ile basit tıbbi hizmetlerden, hayati tehlike bulunan durumlara kadar her vakaya müdahale edebilmektedir.

ORGANİZASYONLARDA SAĞLIK HİZMETİ

Organizasyonlarda acil yardım ambulans hizmeti kırmızı şeritli acil yardım ambulansı ve doktor/paramedik, acil tıp teknisyeni ve ilkyardım eğitimi almış sürücüden oluşan 3 kişilik özel ve deneyimli ekibi ile hizmet vermektedir. Hastaya acil müdahale ve sağlık kuruluşu değişikliği kararı verildiğinde, yeniden canlandırma (resüsitasyon) ve ileri yaşam desteğine (yoğun bakım) kadar, her türlü sağlık probleminde gerekli müdahale gerçekleştirilir.

Müdahale koşulları hastanın bulunduğu yerden bir sağlık kuruluşuna nakline kadar aralıksız sürdürülür. Ambulans içinde hastane koşulları sağlanır ve hasta en kısa sürede bir sağlık kuruluşuna ulaştırılır. Yıllara dayanan tecrübesi ile her yıl düzenlenen yerli ve uluslar arası etkinliklerde tercih edilen firma olmuştur.

TDLZ8254.JPG
Hospital Corridor

EVDE SAĞLIK HİZMETLERİMİZ

Evde Tedavi söz konusu olduğunda güncel olduğunuzdan emin olmak son derece önemlidir. Sağlığınız söz konusu olduğunda hiçbir şeyin göz ardı edilmediğinden emin olmak için deneyimli ve ilgili uzmanlarımızdan birinden randevu alın. Evde serum hizmeti ve diğer hizmetlerimiz için arayın